Profil fotografa | Svatební fotograf Brno, svatební fotografie

Profil fotografa

Jmenuji se Hana Nováková a fotografování se věnuji už několik let.

Poprvé jsem se začala věnovat focení asi ve 12 letech, kdy to byly nejdříve klasické rodinné fotografie. V patnácti letech jsem potom šla na střední školu obor fotograf, kde jsem se tři roky plně věnovala od černobílé fotografie, kde jsem se učila retušovat ploché negativy, až po digitální fotografii a její úpravy v různých programech.

Po škole jsem se focení začala věnovat ještě víc, nejdříve jsem začala fotit pro jedny webové stránky, kde jsem fotila různé sportovní akce, převážně motoristické na Masarykově okruhu v Brně. Postupem času se začaly přicházet menší nabídky na focení, jako nejprve menší akce pro obec Opatovice, až po první svatby, kterým jsem se začala více věnovat.

Po fotografování mé první svatby byli novomanželé natolik spokojeni, že mě začali dále doporučovat a další svatby na sebe nenechaly dlouho čekat. V nynější době se věnuji také fotografování škol a školek a dalších různých akcí. Fotografování mě velice baví a naplnuje a proto doufám, že se rozhodnete využít mých služeb. Věřím, že budete velmi spokojení.